Prawo pracy — Poznań

Kancelaria prawa pracy w Poznaniu Piotra Budzińskiego oferuje kompleksową pomoc prawną w dziedzinie prawa pracy. Podejmujemy sprawy związane z rozwiązaniem stosunku pracy, reprezentujemy przed organami administracji państwowej, doradzamy w zakresie prawa pracy o zakazie konkurencji czy w ramach wypowiedzenia umowy. Wspieramy zarówno pracowników, jak i pracodawców i firmy. Prawnicy kancelarii prawa pracy w Poznaniu to specjaliści, dla których kodeks pracy nie ma żadnych tajemnic.

Adwokat od prawa pracy w Poznaniu — porady prawne dla pracownika

Zespół radców prawnych oferuje porady z prawa pracy w Poznaniu w sprawach związanych z prawami, przywilejami oraz obowiązkami pracowników, w tym:

W naszej kancelarii przyjmujemy sprawy w pełnym zakresie prawa pracy na linii pracodawca-pracownik. Podejmujemy się sporządzania opinii prawnych, współpracujemy ze związkami zawodowymi, reprezentujemy przed sądem pracy, dbamy o przestrzeganie przepisów prawnych w miejscu pracy.

Prawo karne

Porady z prawa pracy w Poznaniu dla pracodawców

Na nasze wsparcie z zakresu prawa pracy w Poznaniu mogą liczyć również pracodawcy, którzy wymagają pomocy w sporach sądowych z pracownikami, związkiem zawodowym czy kontrahentami. Regulaminy pracy, opiniowanie umów czy udzielanie pomocy prawnej w sytuacji wypadku w zakładzie pracy, to nasza specjalność. Prawnik prawa pracy w Poznaniu wesprze pracodawcę również w zakresie reprezentowania przed organami administracji państwowej, w tym przed państwową inspekcją pracy czy zakładem ubezpieczeń społecznych.

Co oferuje prawnik? Prawo pracy w Poznaniu — zakres oferty

Prawo pracy w Poznaniu określa zakres praw i obowiązków, jakie wynikają ze stosunku pracy, pomiędzy pracodawcą a pracownikiem, ale też pomiędzy partnerami biznesowymi. Do najczęstszych spraw, jakie prowadzi kancelaria Piotra Budzińskiego, zaliczają się te dotyczące:

Kancelaria prawa pracy w Poznaniu zachęca do kontaktu wszystkich, dla których prawo pracy ma mieć swoje zastosowanie. Radca prawny oferuje jednorazowe porady prawne dla pracowników i pracodawców, ale również stałą obsługę prawną firm, aby działalność biznesowa mogła przebiegać bez żadnych zakłóceń, zgodnie z aktualnymi przepisami.

Kiedy warto zgłosić się do prawnika prawa pracy w Poznaniu?

Jeśli szukasz pomocy prawnej w ramach przygotowania pisma procesowego, na każdym etapie przedprocesowym oraz postępowania sądowego, prawnik prawa pracy w Poznaniu jest do Twojej dyspozycji. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, analizujemy sytuację, charakter wypadku, roszczenia, umowy, regulaminy i kontrakty. Przedstawiamy różne możliwości dochodzenia swoich praw. Kancelaria adwokacka Piotra Budzińskiego gwarantuje działanie zgodne z etyką zawodową i zapewnia pełną poufność.